Otse põhisisu juurde

4.-5.klasside rahvastepalli finaalvõistlus Võrus

Võru Spordikeskusesse kogunesid 23.novembril tublimad rahvastepallurid Võru-. Põlva, Valga- ja Tartumaalt, et siis omavahel parimad välja selgitada.
Novembri alguses rõõmustas kogu koolipere poiste ja tüdrukute edasipääsu üle finaalvõistlusele. Täna hommikul asusid meie õpilased Võru poole teele. Kuna haigus oli mõned võistkonna liikmed meilt hommikuks röövinud, siis tuli mõni õpilane vahetult enne bussi väljumist tunnist kaasa haarata.
Meie poiste võistkond oli täna koosseisus: Hardi Ernits, Markus Boisen, Stevel Mägi, Romet Mõttus, Christian Sopp, Rasmus Suik, Maarjo Boisen, Kaspar Möller. 
Meie tüdrukute võistkond võistles täna koosseisus: Alice Kõiv, Getter Vetemäe, Hanna-Liisa Mat, Hanna Suik, Lisandra Elming, Karola Karu, Johanna-Janeli Karjane.
Poisid saavutasid I koha. 
Võistkonna parimaks mängijaks nimetati Hardi Ernits.
Tüdrukud saavutasid II koha. Võistkonna parimaks mängijaks nimetati Getter Vetemäe.
Kiitus võistlejatele!
Aitäh, õpetaja Tiina Tolmoff ja Kristin Saua. Aitäh, Ave Boisen. 
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.