Otse põhisisu juurde

4.-5.klasside rahvastepalli finaalvõistlus Võrus

Võru Spordikeskusesse kogunesid 23.novembril tublimad rahvastepallurid Võru-. Põlva, Valga- ja Tartumaalt, et siis omavahel parimad välja selgitada.
Novembri alguses rõõmustas kogu koolipere poiste ja tüdrukute edasipääsu üle finaalvõistlusele. Täna hommikul asusid meie õpilased Võru poole teele. Kuna haigus oli mõned võistkonna liikmed meilt hommikuks röövinud, siis tuli mõni õpilane vahetult enne bussi väljumist tunnist kaasa haarata.
Meie poiste võistkond oli täna koosseisus: Hardi Ernits, Markus Boisen, Stevel Mägi, Romet Mõttus, Christian Sopp, Rasmus Suik, Maarjo Boisen, Kaspar Möller. 
Meie tüdrukute võistkond võistles täna koosseisus: Alice Kõiv, Getter Vetemäe, Hanna-Liisa Mat, Hanna Suik, Lisandra Elming, Karola Karu, Johanna-Janeli Karjane.
Poisid saavutasid I koha. 
Võistkonna parimaks mängijaks nimetati Hardi Ernits.
Tüdrukud saavutasid II koha. Võistkonna parimaks mängijaks nimetati Getter Vetemäe.
Kiitus võistlejatele!
Aitäh, õpetaja Tiina Tolmoff ja Kristin Saua. Aitäh, Ave Boisen. 
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing