Otse põhisisu juurde

1.-3. klass Põlvamaal


1. - 3. klass käisid Taevaskojas ja Põlva talurahvamuuseumis.
Taevaskojas prooviti Emaläte veega 7 aastat nooremaks saada. Suures Taevaskojas kohtuti drooniga ja aidati noortel poistel drooni tükid üles leida. Neitsikoopa juures kuulati, kas kostub neiu kangastelgede lõksutamist.

Põlva talurahvamuuseumis tutvuti vanaaja töödega: pesti, "triigiti" pesu, toodi ämbritega vesi tuppa ja jahvatati perele jahu.

Oli väga tore ja teguderohke päev.

Pilte meie tegemistest saab näha siit.

Emaläte veega tuleb 40 korda silmi puhastada, siis saad 7 aastat nooremaks.

Mairo-Marthen näitab, kuidas pesu pesta.

Lapsed lehvitavad droonile, mis meie juurde lendas.

Kommentaarid

  1. Lendav troon on muidugi põnev, aga äkki oli see ikka droon?

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing