Otse põhisisu juurde

1.-3. klass Põlvamaal


1. - 3. klass käisid Taevaskojas ja Põlva talurahvamuuseumis.
Taevaskojas prooviti Emaläte veega 7 aastat nooremaks saada. Suures Taevaskojas kohtuti drooniga ja aidati noortel poistel drooni tükid üles leida. Neitsikoopa juures kuulati, kas kostub neiu kangastelgede lõksutamist.

Põlva talurahvamuuseumis tutvuti vanaaja töödega: pesti, "triigiti" pesu, toodi ämbritega vesi tuppa ja jahvatati perele jahu.

Oli väga tore ja teguderohke päev.

Pilte meie tegemistest saab näha siit.

Emaläte veega tuleb 40 korda silmi puhastada, siis saad 7 aastat nooremaks.

Mairo-Marthen näitab, kuidas pesu pesta.

Lapsed lehvitavad droonile, mis meie juurde lendas.

Kommentaarid

  1. Lendav troon on muidugi põnev, aga äkki oli see ikka droon?

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing