Otse põhisisu juurde

Tähelepanu, start! 2018

Sügisel alustas 147 kooli üle Eesti võistlemist teatevõistluses "Tähelepanu, start!". Laupäeval, 14.mail toimus Tartus Maaülikooli spordihoones finaalvõistlus. Arvestust peetakse eraldi suurkoolide ja väikekoolide osas. Finaalvõistlusele pääses läbi maakondlike ja piirkondlike võistluste 9 suurkooli ja 6 väikekooli. Meie kooli võistkond tõi koju võidukarika väikekoolide arvestuses.
Super! Kõik võistlejad olid ülitublid! Meie võistlejad on väga kiired, sest vaatamata sisse lipsanud vigadele, mille eest lisati sekundeid, suutsid nad esimese koha välja teenida. Supertöö õpetaja Tiina! Suured tänud sekretär Avele, kes kõikidel võistlustel on abistajana kaasas käinud.
Täname finaalvõistlusele kaasa pandud kosutava kasemahla eest Marianni isa. Bussijuht Aivar premeeris võistlejaid tagasiteel jäätisega. Punkti pani päevale ja võistlussarjale Getteri isa toodud lilled õpetajatele. Aitäh teile toetuse eest!
Täname kõiki kaasaelamise eest!

 Esimese võistluse avastart, meie võistkond rajal nr 3, Alice sööstis rajale.
 Õpetajad võistlusrajal Autasustamiseks valmis


  Väikekoolide I koht, Melliste Algkool


Võidukarikas


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing