Otse põhisisu juurde

Tüdrukute nädal

Millest on tehtud väikesed tüdrukud?
Suhkrust ja jahust ja maasikavahust?
No mitte meie kooli tüdrukud.... kui küsisin neilt nende mõtteid, et mida me tüdrukute nädalal teha võiks, siis esimese ja peaaegu ainukese ideena tuli.....köievedu!!!!!
Nii valisime siis kooli kõige tugevama tüdruku, kes tulemuste põhjal oli  2.kl KätlinPoisid aga tegelesid tüdrukutele naistepäevaks üllatuse valmistamisega. Iga tüdruk, nii väikesed kui suured, sai naistepäeva hommikul imemaitsva muffini, mis meie kooli poiste endi kätetöö.


Lisaks toimub tüdrukute nädalal printsessikleitide disainimine presidendivastuvõtule, kostüümipäev, osalemine puutöös ja kõige toredama tüdruku valimine.
Kõige toredamateks tüdrukuteks valiti võrdsete häältega Maarja ja Marian.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.