Otse põhisisu juurde

Tüdrukute nädal

Millest on tehtud väikesed tüdrukud?
Suhkrust ja jahust ja maasikavahust?
No mitte meie kooli tüdrukud.... kui küsisin neilt nende mõtteid, et mida me tüdrukute nädalal teha võiks, siis esimese ja peaaegu ainukese ideena tuli.....köievedu!!!!!
Nii valisime siis kooli kõige tugevama tüdruku, kes tulemuste põhjal oli  2.kl KätlinPoisid aga tegelesid tüdrukutele naistepäevaks üllatuse valmistamisega. Iga tüdruk, nii väikesed kui suured, sai naistepäeva hommikul imemaitsva muffini, mis meie kooli poiste endi kätetöö.


Lisaks toimub tüdrukute nädalal printsessikleitide disainimine presidendivastuvõtule, kostüümipäev, osalemine puutöös ja kõige toredama tüdruku valimine.
Kõige toredamateks tüdrukuteks valiti võrdsete häältega Maarja ja Marian.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing