Otse põhisisu juurde

Eesti keele kaunis kõla

Teisipäeval, 20.märtsil, toimus lasteaias etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla". 19 mudilast vanuses 5-7 aastat proovis oma oskusi Eesti keelt kõlama panna. Kõiki esinejaid premeeriti tänukaardi ja lilleõiega- pulgakomm. Lapsi hindas neljaliikmeline žürii: Kätlin Link (Melliste raamatukogu direktor), Andri Viinalass (Reola kultuurimaja kultuurijuht), Kristel Möller (MALi hoolekogu esimees), Saima Timusk (MALi eripedagoog). Hindamine toimus kahes vanusegrupis: 5-6 aastased lapsed ja 6-7 aastased lapsed.

Aitäh õpetajatele ja lastevanematele, kes need toredad luuletused selgeks õpetasid, luuletuste lugejatele, kuulajatele, züriiliikmetele.
5-6 aastaste laste seas:
1. koht Arin
2.koht Jete
3.koht Marit
6-7 aastaste laste seas
1. koht Markus
2.koht Rivo
3 koht Kevin.
Eripreemiad pälvisid: Märt, Lisanna ja Mihkel.

Maakondlikul etlemiskonkursil, mis toimub 24.aprillil MALi spordihoones, esindavad meie lasteaeda Arin ja Markus.
Jääme neile püialt hoidma!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing