Otse põhisisu juurde

Su nägu kõlab tuttavalt

15.11.2017 toimus koolis meeleoluka telesaate Su nägu kõlab tuttavalt salvestus. Oli erakordselt lõbus. Laste ja õpetajate andekusel ja fantaasial ei ole piire. Sel aastal  oli otsustamine peaaegu, et võimatu. Siiski pälvis rändkarika detailideni läbimõeldud ja osatäitjate valikuga žüriid vaimustanud 2.klass lauluga "Ei ole üksi ükski maa" No tõesti - nägime Reet Linna põselohke, kuulsime Silvi Vraidi häisevat häält, Kare Kauksi identseid liigutusi, Karl Madise kõrvalevaate pilke ja meeste vutse, habemeid, sügavust ja tõsidust. Ja muidugi ajastukohased PEAPAELAD!!!!!! Erilise säraga jäid silma - Henri Alolepp - Edgar Savisaar  ja Hanna Suik - Sandra Nurmsalu.
Täname kõiki klassijuhatajaid, õpilasi ja nende vanemaid, kes panustasid, et need näod nii tuttavalt kõlasid!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.
  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.