Otse põhisisu juurde

Kohtumine Heiki Vilepiga

Täna oli meil koolis külaline - kirjanik, muusik, veebikunstnik Heiki Vilep. Kuulsime luuletusi veel ilmumata luulekogust, mida autor laste heakskiidul lubas ka peatselt trükki anda:) Lood härrasmeestest, isa-poja saunajuttudest, poliitikutest, krattidest, iPadidest ja legodest, ajasid naerma lapsi ning ka peent huumorit tabanud õpetajaid.  Loomulikult sai küsida autgrammi ja osta raamatuid.
Täname Melliste Raamatukogu tädi Aasat, kes meile selle toreda kohtumise korraldas!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.