Otse põhisisu juurde

Mihklipäeva mängupidu ning laatTähistasime lasteaias Mihklipäeva suure mängupeo ning laadaga.
Preili leidis laada kuulutuse ning tahtis kohe laadale minna. Mamma aga ütles, et enne tuleb viimane kartul ja kapsad põllult korjata ning mullikad lauta ajada. Mihklipäevaks pidi ju kari olema laudas ning saak salves. Lasteaialapsed tulid preilile appi põldu koristama ning mullikaid lauta ajama. Kuid oh häda! Mamma kallis lehm Maasik oli ikkagi laudast plehku pannud. Nüüd kutsusid kõik lasteaialapsed Maasikut. Maasik tuligi metsast oksi ragistades oma Mamma juurde tagasi. Lõpp hea, kõik hea ning lapsed saidki minna laadale kaupa ostma.
Täname lapsevanemaid laadakauba eest. Kõik lapsed ostsid endale põnevad mänguasjad ning ka suu sai kõikidel magusaks!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.