Otse põhisisu juurde

Muinasjutupäev "Kakuke" ning lemmikloomad Täpikeste rühmas

Juba sügisel küsisid vanemad Täpikeste rühma lapsed õpetajate käest, millal tuleb loomanädal, millal me oma neljajalgsed sõbrad saame lasteaeda kaasa võtta.  No ja lõpuks see aeg kätte jõudiski. Kahe nädala jooksul oli lastel võimalus oma lemmikuid lausa terve päev  lasteaias hoida, temaga koos mängida ning sõpradele tutvustada.  Põnevust ja ootusärevust oli palju. Külas käis kaheksa looma:merisead, 3 koera, 2 kassi ning küülik, kes pakkusid lastele palju rõõmu ja uudistamist.
Lemmklooma teema lõpetasime rühmas vahva muinasjutupäeva "Kakukesega".  Eit ja taat küpsetasid ilusa lõhnava kakukese,kes võttis kaasa oma  uued sõbrad ning läksid vanu sõpru Jänest, Hunti, Karu ja Rebast külastama,kes elavad lasteaia lähedal asuvas metsas. Kakuke aitas Jänesel hirmust üle saada, Hundil lihavõttemunad kokku lugeda, Karul koopa seina ära värvida ning Rebasel pagariäris metsast puid tuua, riita panna ning saiakesi küpsetada. 
Aitäh kõigile lapsevanematele vahvate kostüümide eest!

MERISEAD  TUUST JA MUSTIKAS


 TAKS MONA

 MINIKÜÜLIK NÄNNU
 BENNY

 KUTSIKAS MUSTANG

 BRUNO JA NINNUNÄNNU
 NINNUNÄNNU
 KAKUKE JAHTUB AKNALAUAL
 MIS ON JÄNESE AADRESS?

 EI TEA, KUS JÄNES ELAB?
ARGLIK JÄNES
HUNT KUULAB LINNULAULU

LIHAVÕTTEMUNADE OTSIMINE JA  ARVUTUSÜLESANDE LAHENDAMINE
KARULE UUE KOOPASEINA MAALIMINE REBASE PAGARIÄRIS SAIAKESTE KÜPSETAMINE

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing