Otse põhisisu juurde

25 aastat lasteaeda

1.aprill on naljategemise päev. 25 aastat tagasi, kui teatati, et just sel päeval avab uksed lasteaed, pidas nii mõnigi seda aprillinaljaks.  Kuigi suur sünnipäevapidu sai peetud  koos kooliga juba oktoobrikuus, tähistas täna, 3.aprillil, lasteaed oma "uste" avamise päeva.
Orav (õpetaja Marju) tundis juba hommikul, et midagi on õhus tunda, kuid ta ei teadnud, mis see olla võiks.  Appi tulid lasteaialapsed, kes orienteerudes lasteaiahoovis, otsisid pildi järgi üles 4 punkti. Igas punktis tuli täita ülesanne ning kirjutada  seal olevad tähed tabelisse. Kui kõik punktid läbitud, saadi vastuseks SÜNNIPÄEV. Iga rühm laulis sünnipäevalapsele laulu ning üheskoos keerutati tantsujalga laulumängu "Kes aias?" saatel.
Ja lõpuks nalja ka.
Õpetaja küsib lastelt:"Kuidas kutsutakse metsa, kus kasvab palju kuuski?"
Lapsed:"Kuusik."
Õpetaja:" ..., kus kasvab palju kaski?"
Lapsed: "Kaasik."
Õpetaja: "... kus kasvab palju lapsi?"
Lapsed: "Lapsik."

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing