Otse põhisisu juurde

Täpikeste küünlakuu tegemised


Mäng on väikese inimese töö. Laste kasvades ja arenedes mängud muutvad. Laste fantaasia on mõõtmatu. Täpikeste õpetajad uurisid ja jäädvustasid, millised on rühma veebruarikuu lemmikmängud. Esikohale pretendeerib kindlasti kalapüügimäng, teisele kohale jääb pallimeremäng, kolmandat ja neljandat kohta jagavad pikka aega riisi,  liiva- ja voolimismäng.Neid  mänge armastavad mängida kõik lapsed olenemata vanusest. Vanemate laste seas on kindlasti väga populaarsed lauamängud, legodest konstrueerimised ja koopa ehitamised, kuhu kaasatakse ka nooremaid, aga nooremad mängivad meelsasti "koopamängu", kuhu on hea varandust tassida. Samuti on nooremate meelistegevuseks värviliste pallikeste pudelisse toppimine ja siis jälle välja kallamine.
Ja kui tahetakse vahepeal omaette olla, siis võetakse raamat kaaslaseks ning istutakse ja mõnuletakse koos tumma sõbraga.
Veebruari keskel osalesid Täpikeste rühma lapsed häirekeskuse üleskutses teha 112, mis on Euroopa hädaabinumber, et kutsuda kiirabi, päästjaid ning politseid. Meie tegime seinale 112 varju ning põrandale arstiriistadest 112.
Sõbrapäeva eelõhtul said Täpikeste rühma pered Melliste spordihoones kokku, et tunda rõõmu liikumisest ja sportimisest. Vahvad sportlikud mängud oli peredele ette valmistanud õpetaja Tiina. Aitäh talle!
Sõbrapäeva tähistasid täpikesed omavahel. Me meisterdasime üksteisele ja ka naaberrühmadele kaarte ning sõbrapäeval soovisime sõpradele häid soove.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing