Otse põhisisu juurde

Meedianädal lasteaias


30.01- 03.02.2017 toimus lasteaias meedianädal. Meedianädala avasid sõber Mari ja sõber Hunt, kes tutvustasid lastele erinevaid meediavahendeid, mängisid lastega ning lõpetuseks jagasid kõigile komme.
Lapsed said käia erinevates rühmades, osa võtta huvitavatest tegevustest ning tutvuda meediavahenditega: arvuti, projektor, telefon, televiisor, tahvelarvuti, kaamera, ajakiri, ajaleht.

Mürakarudes maitsesid nad keedetud porgandeid ning tegid igast maitseelamusest reklaamiklipi. Enda rühma reklaami vaadati rühmas.
Täpikestes vaadati videoklippi loomade häälitsustest ja treileri Karupoeg Puhhist, mille põhjal tehti plakat.
Pähklikestes tutvuti raamatu “Suur Maalritöö” autori ja tegelastega ning vaadati samanimelist joonisfilmi.
Päikesejänkudes peeti videokõnet, et suhelda sõbraga, kes elab teise maailma otsas ning tantsiti tantsu Jumppalaulu.
Oli tore ja lõbus meedianädal!


Mari ja Hunt
                                          

                                         

                                         

                                         

                                                 

                                       

                                        


                                      

                                     

                                                  

                                                  


  


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing