Otse põhisisu juurde

Mürakarude askeldused jõulukuul

Vilgas jõuluaskeldamine on käimas ka Mürakarude rühmas. Küpsetasime piparkooke ning kartulitest tegime maitsvaid jõulukrõpse! Saabuvaks jõululaadaks voolime, maalime, kleebime... Nii valmivad vahvad kaardid, küünlaalused, kaunistused aknale ja lauale. Jõululaada kaupa meisterdasime ka koos peredega - valmisid kaunid küünlaalused ning pudelitest lauakaunistused.  Suured tänud kõikidele peredele, kes leidsid kiirel ajal aega tulla laadakaupa valmistama ning tänud ka neile, kes varustasid meid meisterdusvahenditega!

 Neljapäeval, 10. detsembril, külastasime Lille Maja jõulumaad. Tervituseks tantsisime koos päkapikkudega. 
 
Abistasime päkapikke! Lugesime laste kingisoove ning aitasime päkapikul leida soovitud kingituse ning asetada see pakiga kuuse alla. Järgmisel päkapikul olid ravimtaimede nimetused ning pildid segamini läinud. Leidsime üheskoos igale ravimtaime pildile tema nimetuse ning tänutäheks saime pakitäie teepuru koju kaasa (sidrunmeliss, piparmünt, saialill, nurmenukk). Päkapikk õpetas meile "päka-helkurit" valmistama. Praegusel pimedal ajal on helkur väga vajalik, et autojuht sind näeks - seda teadsid Mürakarud päkapikule selgitada. Seiklus päkapikkude juures lõppes toreda jõuluetendusega.

Sellega meie tore hommikupoolik aga ei lõppenud! Suundusime Raekoja platsi Kiigemetsa. Otsisime ülesse Jõuluvana postkasti ning asetasime sinna Mürakarude rühma kingisoovid. Võlumetsas kiikusime ning tutvusime sealsete vahvate loomadega. Nägime karu, metskitse, oravaid...

Enne lasteaeda tagasitulekut maiustasime ka Werneri kohvikus. Sealsed piparkoogid maitsesid ülihästi!

Lasteaeda saabudes avastasid lapsed, et vahepeal oli päkapikk suure kingikoti rühma kuuse alla toonud. Sealt leidis iga laps kommipaki:)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing