Otse põhisisu juurde

Jõululaat lasteaias

Laadapäeval, 14.detsembril, oli saali paigutatud iga rühma jaoks lauakesed, kus kogu kaup oli valminud laste, lastevanemate ja õpetajate kätetööna. Kauplejateks olid toredad päkapikud. Osta sai kootud, heegeldatud ja muul viisil meisterdatud kuusekaunistusi, jõulukaarte, erinevates variantides küünlaid ja küünlaaluseid, maitsvaid küpsetisi, hoidiseid ja palju muud. Laat oli heaks võimaluseks soetada koju pühademeeleoluks  vajalikku või hoopis meelepärast kingipakkidesse. Kel soovi, see sai lasta teha endale näomaalingu.
Kui palju raha koguti, on veel teadmata, sest agar kauplemine käib edasi rühmades. Laada tulu eest on plaanis täiendada laste õpi-ja kasvukeskkonda õues.
Täname kõiki, kes laada õnnestumisele kaasa aitasid.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing