Otse põhisisu juurde

Vesi elukeskkonnana II, 4.-6.klass Oandu looduskeskuses

Sellel õppeaastal jätkame koolis ja lasteaias loodusprogrammi Vesi elukeskkonnana II õppepäevadega.
4.-6.klassi õpilased sõitsid 9.septembril Lahemaale Oandu looduskeskusesse, kus osalesid õppeprogrammis Lahemaa-rannamaa. Rohkem kui kolme tunnise matka käigus lahtede maal saime teada, kuidas mandrijää on mõjutanud Eesti pinnamoe kujunemist; vaatlesime ranniku pinnavorme; tutvusime organismidega meres ja kaldaaladel. Mere ääres imetlesime põisadrust leitud tõruvähke, südakarpe, liivauurikuid, balti lamekarpe, söödavaid rannakarpe, uhutud kive, puitu ja klaasitükke.
Oli väga õpetlik päev.
  
 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.