Täpikeste septembrikuu on väga askeldusterohke olnud. Ilus hilissuvine ilm on lubanud olla palju õues ning seal mängida. Septembri algul õppisid suuremad täpikesed oma õueala tundma, orienteerudes piltide järgi. Mitmel korral käisime järve ääres sügiseses aias uudistamas aedvilju ning õunu korjamas ning kaunist järve maalimas. Korjatud õuntest tegime koos õunamahla, kus kõik lapsed osalesid mahlateoprotsessis- korjasime õunu, pesime, purustasime ning pressisime nii mehhaanilise kui ka elektrilise pressiga. Oi, kui hea maitses isetehtud õunamahl! Nendest õuntest, mis järgi jäid keetsime koos maitsvat õunamoosi, et talvel oleks hea keldrist varusid võtta. Ühel kenal päikesepaistelisel sügishommikul tegime, aga aedviljadest lõbusaid meisterdusi. Valmisid lennukid, laevad, lilled, siilid, hobused jne. Ja ega need toimetused sügiseses aias viimaseks jää!Varsti on meil käsil hapukapsategu ning enne mihklipäeva tuleb ju aiast kõik aedviljad keldrisse viia.
12.06 lõpetas Melliste Kooli põhikooli teine lend. Fotograaf Kairi Naha Lõpetajate nimekiri Richard Allik Sille Hani Desiree Hinto Johanna-Janeli Karjane Cristofer Käiro Ulric Lukk Annabel Silm Rasmus Suik Lukas Voldemar Süld Lilian Vigel Palju õnne kõigile lõpetajatele! Uut tuult tiibadesse ja lennake kõrgelt. Lõpupeokava on nähtavad siin👇 (videod ka) https://www.canva.com/design/DAGp717g82M/38s7X32JlPyBLZ-xAd0BUw/view?utm_content=DAGp717g82M&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=viewer Pildilink https://pildipood.ee/album/b97048









Kommentaarid
Postita kommentaar