Otse põhisisu juurde

Eesti Vabariigi 97. aastapäeva tähistamine koolis

Kõige olulisem sündmus veebruaris oli Eesti Vabariigi 97. aastapäeva tähistamine. „Tagasi kooli“ raames käis igas klassis külaline:   
                          I klass Maarja Arolepp
       II klass Peeter Tammoja
       III klass Mati Möller
       IV klass Mariliis Timmermann
       V klass Margus Pleksner
       VI klass Timo Reinthal 
Päev jätkus piduliku aktusega, mille muutis kindlasti erilisemaks vallavanemaga kätlemine. Aktusel esinesid koorid, lapsed luuletustega ning tunnustati nii õpilasi kui ka õpetajaid.

Direktori tunnustuse tublide sportlike saavutuste eest said järgnevad õpilased: Margitta Pärn (IV klass), Kert Tammoja (II klass), Rasmus Boisen (III klass), Karl-Urmet Paas (IV klass) ja Märt Kilgi (V klass). Direktori poolt said tunnustatud ka õpetajad Malle Kruusla ja Saima Timusk. 
Päeva lõpetas meeskondlik mäng "Kuldvillak." 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing