Otse põhisisu juurde

Memme-taadi päev Päikesejänkude rühmas


16. jaanuari õhtupoolikuks kutsusid päikesejänkud oma vanaemad, vanaisad lasteaeda endaga mängima. Lapsed lugesid neile salmi perekonnast. Kuid see polnud tavaline salm! See oli näpusalm, mille lugemiseks võeti appi ka näpud. Lisaks näitasid lapsed seda, mida põnevat nad igal hommikul hommikuringis teevad. Kui kõik kohalolijad olid end tutvustanud, siis panid lapsed proovile oma memme-taadi muinasjutu jutustamise oskuse. Lugu "Kolm karu" sai uue ja huvitava versiooni. Veel said vanavanemad proovida oma oskusi sõnaseletusmängus Alias juunior, panna kokku puzzlesid, heegeldada, luua luuletus Päikesejänkude rühmast ning maalida portree oma lapselapsest. Maalimine on väga popuaarne tegevus ning avastati mitu andekat kunstnikku. Õhtu lõpetuseks said kohalolijad nautida vahvaid võileibu, imemaitsvat pizzat ja muud maiust, mis laual ootas. Õnnelikena lahkusid nii väikesed kui suured.
                                         

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing