Otse põhisisu juurde

Täpikesed järve ääres orienteerumas


11. septembril käisid täpikesed koos rühma maskott kala Juliaga Melliste paisjärve ääres orienteerumas, mille käigus tutvuti järveäärse loodusega. Saime teada, et järves kasvavad vetikad, mille vahel võib näha kalakesi ujumas. Kõrkjatesse oli endale mõnusa pesa teinud pardiema, kellel oli kolm poega.  Suurt elevust  ja kaasaelamist pakkusid lastele teod,kes korraldasid omavahel võidujooksu. Kuna oli ilus päikesepaisteline ilm, siis said lapsed mõõta ka sõbra varju pikkust. Kõige lõpus ootas  lapsi üllatus, milleks oli aardekarp, mis tuli liiva seest üles leida ja välja kaevata.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.