Otse põhisisu juurde

Mürakarud ,,SEBRA,, otsimas!

Täna hommikupoolikul käisid Mürakarud jalutuskäigul, mille eesmärgiks oli tutvumine SEBRAGA!
Mis see ,,SEBRA,, on? Lapsed vastasid erinevalt: elab  metsas, on triibuline, on valge. Vähesed lapsed oskasid pakkuda õiget vastust! Enne retke seadsid Mürakarud selga helkurvestid ja matk võiski alata!
Peagi jõudsime Räpina maantee äärde, ning hakkasime ,,SEBRA,, otsima. SEBRA leitud õpetas tädi väike Piret , kuidas käituda sõiduteed ületades! Kuna saabumas on sügis pime ja vihmane aeg rääkisime ka sellest, kuidas end liikuses nähtavaks teha. Lapsed  arvasid , et selleks tuleb selga panna helkurvest. Kuid lõpuks jõudsime ühisele arusaamisele, et üks pisike HELKUR võib päästa SINU,  MINU ja MEIE kõigi elu.  Seejärel aga suundusimegi Melliste AjaO kauplusesse ja iga Mürakaru sai endale osta helkuri.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing