Otse põhisisu juurde

Spordipäev Tartus Tamme staadionil

Tartu Spordiselt Kalev korraldas 16.mail Tartus Tamme staadionil 4-6 aastastele tüdrukutele ja poistele spordipäeva. Osalejad esindasid  Tartu linna kui ka Tartu maakonna lasteadasid. Kokku osales 40 lasteaiast umbes 700 last. Meie lasteaiast osalesid Mürakarude, Päikesejänkude rühma lapsed ja vabade kohtade tekkimisel oli võimalus osaleda ka mõnedel Pähklikeste ja Täpikeste rühma lastel.
Lastel oli võimalus jõudu ja osavust proovile panna järgmistel aladel:
  • 60 meetri jooksus
  • paigalt kaugushüppes
  • rõnga täpsusviskes
  • palliviskes
  • kombineeritud teatejooksus. 
Spordipäev lõppes piduliku autasustamisega, kus auhindadeks olid diplom ja muud üllatused.
  Tänu ilmataadileoli ilm päikeseline ja ürituse võis lugeda  üliedukalt õnnestunuks.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing