Otse põhisisu juurde

Pendipäeval poistega Luunja kultuurimajas

Pendipäev on nii vana püha, et sellest tänaseks enam suurt miskit ei mäletata. Üks on teada, et Harjumaal arvati, et just pendipäeval ärkavad ussid talveunest ja kala pöörab pea kalda poole.
Pendipäeval ootas meie lasteaia poisse külla Luunja kultuurimajja Luunja lasteaed Midrimaa. Meid ootas ees seitse erinevat töötuba/keskust, kus sai katsetada, avastada ja ise teha.
Mida asjaosalised aga ise sellest  üritusest arvavad:
Õpetaja Piret: Poisid kus me täna käisime?
Romet: Luunjas vist.
Kalev: Luunjas poistepäeval.
Kert: Luunjas käsime.
Õpetaja Piret: Mis seal  toimus?
Romet: Seal sai raketti teha ja vulkaani. Seal lasti saalist tuli ära ja siis üks poiss vehkis tuledega.
Kert: Seal oli ägedaid tantse ja vehiti tuledega.Tegime magnetit, kuuliveeretamist, raketti, vulkaani näidati, võlukunsti, erinevaid hääli.
Õpetaja Piret: Mis sulle kõige rohkem meeldis?
Romet: Noh ikka see vulkaani värk.
Kert: Mulle meeldis see valgustitega poiss pimedas saalis.
Kalev: Mulle meeldis kuulide veeretamine ja siis tuli kirju paber.

Asjaosaliste jutu täienduseks on võimalus vaadata lisaks pilte...


 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing