Otse põhisisu juurde

Maakondlik etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla"

Esmaspäeval, 18.märtsil, toimus Tartumaa lasteaedade etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“.
Osales 16 lasteaeda, kust võistlustulle asusid 44 last. Kuulajad said suure elamuse laste võrratust esitusest. Parimad luuletustelugejad selgitas välja 5-liikmeline žürii: Astrid Hallik (Tartu maavalitsuse haridus-ja sotsiaalosakonna peaspetsialist kultuuri alal), Ädu Neemre (Oskar Lutsu raamatukogu laste osakonnast), Anne Oona (Tartu linna Lotte lasteaia õppealajuhataja), Andri Viinalass (Mäksa valla noorsootöötaja) ja Meili Heero (Mäksa valla sotsiaalnõunik).
Sel ajal kui žürii oma vastutusrikast tööd tegi, said lapsed ja nende juhendajad keha kinnitada ning võimaluse valida  endale kolme rühmatoa vahel meelepärane tegevus.
Etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ tulemused:
6-7-aastaste laste seas:
1.koht Angela Täkker Valguta lasteaiast (õpetaja Aili Tikk)
2.koht Daigi Zirk Valguta lasteaiast (õpetaja Aili Tikk)
3.koht Erik Aljas Melliste Algkool-Lasteaed (õpetaja Aila Orrin)
Eripreemia (teatraalsuse eest) Ats Saamuel Marga Võnnu lasteaiast (õpetaja Reet Tosso)
5-6-aastaste laste seas:
1.koht Natasha Mi Lehis Valguta lasteaiast (õpetaja Aili Tikk)
2.koht Emili Külaots Konguta koolist (õpetaja Anne Laius)
3.koht Mairo-Johannes Toom Konguta koolist (õpetaja Anne Laius)
Eripreemia (teatraalsuse eest)  Lisete Murumets Kambja lasteaiast (õpetaja Annika Kazin)
Žürii otsustas anda välja ühe eripreemia julguse eest, mille sai Markus Kivimets Kambja lasteaiast (õpetaja Helgi Kreek).
Iga esineja sai tänukirja.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing