Otse põhisisu juurde

Emadepäeva orienteerumine Melliste Koolis

 Emadepäeva tähistati Melliste Koolis 11.mail. Inspiratsiooni ürituse korraldamiseks saadi "Liikumisaasta 2023." Nimelt oli orienteerumine kooli ümber ja lisaks pidi täitma BINGO alusel olevaid ülesandeid. Orienteerumispunkte oli kokku 9. Ülesanded olid erinevad, nt pidi  palli viskama, enda nime kirjutama või porgandit sööma.

Taas võttis üritusest osa üle 100 inimesi. Kõik pered otsustasid täismängu kasuks ehk täita kõik ülesanded.

Tagasisidena anti teada, et üritus oli väga tore. Ülesannetega said kõik hakkama. Kindlasti soosis vahvat päeva imeline ilm.

Aga mitu akent on koolimajal? 

Kaunist emadepäeva!

Melliste Kooli õpetajad

Kommentaarid

  1. Galerii: https://drive.google.com/drive/folders/1xJ3ByFd28gKUwIIMGbi5PZMuGGgABCE9?usp=sharing

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.