Otse põhisisu juurde

EV 104

 Enne vaheajale minekut tähistasime üheskoos uhkelt Eesti Vabariigi 104. sünnipäeva.  Päeva alustas Cätlin Mägi koolikontsert "Elektrooniline muusika", kus saime osa meie pärimusmuusikast ja kaasaaegsest elektroonilisest töötlus- ja salvestusvõimalustest. Väljavailitud said ka ise proovida heli salvestada ja töödelda. Oli väga põnev! Aitäh, Cätlin!

Järgnesid kahhootimängud klassides ning seejärel Melliste Kooli direktori ja Õpilasesinduse asepresidendi vastuvõtt - kätlemistseremoonia, väike kontsertaktus ning peenehõnguline bankett. Lõpetusekd üks lõbus sõbrabingo. 

Täname kõiki korraldajaid, panustajaid, kaasamõtlejaid ja osalejaid. 

Fotode autorid on Emma-Marleen ja Maarjo.

https://drive.google.com/drive/folders/1y2jazZC3b-ogxeNyYT-n5QZFurd0P_Ig?usp=sharingKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing