Otse põhisisu juurde

On see tõesti jõuluvanalt?!

Jõulud on imede aeg. 2. klassi ootas täna ees üks väike ime - kiri kaugelt Põhjamaalt. Jõuluvana oli meie klassi lapsi meeles pidanud ja soovis neile ilusaid pühi. 

Põnevusega oodati, mida jõuluvanal temale öelda on. 

"Kust küll jõuluvana seda teadis?", kõlas laste suust, kui õpetaja jõuluvana kirja ette luges.  Tundub, et päkapikud on usinalt tööd teinud ja jõuluvanale kõik ette kandnud. Mõni laps oli ka natuke murelik - mine sa tea, mida päkapikud rääkinud on, eks kõik on natuke krutskeid ka sel aastal teinud 😏. Häid sõnu jagus tal aga nii suurele kui väikesele.

Suur-suur aitäh jõuluvanale, kes leidis sel kiirel ajal aega meile kirjutada ja aitas meie jõulud imelisemaks muuta! 😍😀

Soovin kõigile imelist pühade aega!

õp. Annika
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Õpetajate päev vol2

 Noniiii, .......... tegelt ei oskagi midagi tabavat öelda. Vaadake ise, millise ülesande 6. klass õpetajatele 2.-3. ainetunniks andis ja mis sellest välja tuli.  (link on postituse lõpus) Kui küsisin õpilastelt  pärast, et kus koolis õpetavad maailma kõige ägedamad ja andekamad õpetajad, siis........ eks te teate vastsust juba kõik isegi. Aitäh, õpetajad! https://drive.google.com/file/d/1gU5RYdTHyDrrq7BAAW4fh2s0iwh30SWX/view?usp=sharing

1. trimestri lõpetamine

 Edukas 1. trimester tehtud!   Uhkusega esitleme:  Väga hästi õpivad Aleksander , Hannes, Jan Erik, Sofi, Rahely, Ceitlyn-Riin, Anna-Maria, Markus, Lisete, Annabel, Maribell Elisee, Desiree, Hanna ja hästi õpivad  Reiko, Marten , Jete, Lisanna, Gustav, Rasmus, Arin, Märt, Katariina, Grete-Marleen, Marit, Kataleya, Savannah, Kevin, Hendrik, Martin, Emili, Maarja, Liise Rebeka, Lilian, Rasmus, Ulric, Johanna-Janeli, Kätlin, Annabel, Cristofer, Lisandra, Karola, Carmen-Sofia, Kaspar.
 Hõissa vastlad!!! Kui pika liu teie täna saite? Meil oli aastakümne pikim:)  Täname imetoredat Kuuksaare pererahvast ja  kelgukoeri! Pilte saab vaadata ja alla laadida siit:  https://drive.google.com/drive/folders/107R3yZOUrcwO3CGXYIRi0TW6w8vG6IdR?usp=sharing