Otse põhisisu juurde

On see tõesti jõuluvanalt?!

Jõulud on imede aeg. 2. klassi ootas täna ees üks väike ime - kiri kaugelt Põhjamaalt. Jõuluvana oli meie klassi lapsi meeles pidanud ja soovis neile ilusaid pühi. 

Põnevusega oodati, mida jõuluvanal temale öelda on. 

"Kust küll jõuluvana seda teadis?", kõlas laste suust, kui õpetaja jõuluvana kirja ette luges.  Tundub, et päkapikud on usinalt tööd teinud ja jõuluvanale kõik ette kandnud. Mõni laps oli ka natuke murelik - mine sa tea, mida päkapikud rääkinud on, eks kõik on natuke krutskeid ka sel aastal teinud 😏. Häid sõnu jagus tal aga nii suurele kui väikesele.

Suur-suur aitäh jõuluvanale, kes leidis sel kiirel ajal aega meile kirjutada ja aitas meie jõulud imelisemaks muuta! 😍😀

Soovin kõigile imelist pühade aega!

õp. Annika
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing