Otse põhisisu juurde

Melliste kooli viskevõistlus

Melliste koolis algas suur viskevõistlus, võta sina ka osa!

Kehalises kasvatuses said täna kõik õpilased ja nende pered ülesandeks osaleda suurel viskevõistlusel, võistluse täpsema kirjelduse leiadki oma koolis käiva pereliikme ekoolist.
Kõige pealt pidid nad eelmisel nädalal tööõpetuse õpetaja juhendamisel meisterdama korvi ja palli, millega enamus super hästi hakkama said.

Nüüd tuleb hakata oma oskusi lihvima ja osavamaks treenima – 30 sekundi jooksul on vaja saada 150 cm kauguselt maksimaalne arv korvi tabamusi. Võistlus käib 1.-3 kl igas klassis poiste ja tüdrukute arvestuses, 4.-6. kl kogu grupis poiste ja tüdrukute arvestuses.

Parimad premeeritakse kooli FB ja blogi vahendusel välja hõigates ja kui on oma videosid saatnud ka teised pereliikmed (250 cm kauguguselt), siis nende võitja samuti.

PS! Ära siis üleliia oma video saatmisega kiirusta, sest arvesse läheb üks video võistleja kohta, mis on saadetud kõige esimesena (need, kes tegid seda juba eelmisel nädalal, ei läinud veel arvesse)

Video saatmise tähtaeg – 15.05 kl 16.00

Ja nüüd harjutama!!!


Kehalise kasvatuse õpetajad Kristel ja KristinKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.