Otse põhisisu juurde

Melliste kooli viskevõistlus

Melliste koolis algas suur viskevõistlus, võta sina ka osa!

Kehalises kasvatuses said täna kõik õpilased ja nende pered ülesandeks osaleda suurel viskevõistlusel, võistluse täpsema kirjelduse leiadki oma koolis käiva pereliikme ekoolist.
Kõige pealt pidid nad eelmisel nädalal tööõpetuse õpetaja juhendamisel meisterdama korvi ja palli, millega enamus super hästi hakkama said.

Nüüd tuleb hakata oma oskusi lihvima ja osavamaks treenima – 30 sekundi jooksul on vaja saada 150 cm kauguselt maksimaalne arv korvi tabamusi. Võistlus käib 1.-3 kl igas klassis poiste ja tüdrukute arvestuses, 4.-6. kl kogu grupis poiste ja tüdrukute arvestuses.

Parimad premeeritakse kooli FB ja blogi vahendusel välja hõigates ja kui on oma videosid saatnud ka teised pereliikmed (250 cm kauguguselt), siis nende võitja samuti.

PS! Ära siis üleliia oma video saatmisega kiirusta, sest arvesse läheb üks video võistleja kohta, mis on saadetud kõige esimesena (need, kes tegid seda juba eelmisel nädalal, ei läinud veel arvesse)

Video saatmise tähtaeg – 15.05 kl 16.00

Ja nüüd harjutama!!!


Kehalise kasvatuse õpetajad Kristel ja KristinKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing