Otse põhisisu juurde

Meie kool oli taas võitmatu!

5.03 toimus Lähtel võrkpalli miniliiga Tartumaa turniir.
Meie pisike Melliste kool osales seal esimest korda. Võisteldi segavõistkonnana poiste arvestuses (2 poissi, 4 tüdrukut). Vastastel polnud kellelgi tüdrukuid võistkonnas.
Kõige raskem mäng oli Konguta kooli poistega, kes jäid teiseks. Enda selja taha jäeti ka Elva kaks võistkonda, Nõo ja Rannu kool.

Kiitus meie tublidele õpilastele:
Hardi Ernits, Markus Boisen, Hanna-Liisa Mat, Getter Vetemäe, Alice Kõiv ja Karola Karu.

Nüüd ootab võistkonda ees Lõuna piirkonna võistlus, mis peaks toimuma märtsikuus.


Tänulikud õpetajad Kristel ja KristinKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing