Otse põhisisu juurde
„Tagasi kooli“ programm Sellel nädalal oli erakordne võimalus tutvuda inimestega, kes pärit kaugelt maalt. Meil olid külalisõpetajad Uruguayst ja Keeniast. Tõlkida aitasid eesti tüdrukud, kuna tunnid toimusid inglise, hispaania ja suahiili keeles. Teemaks oli eneseväljendus läbi tantsu. Me saime teada palju põnevat. Õppisime kehaosade ja loomade nimetusi teistes keeltes. Külalisõpetajad olid üllatunud meie klassi suuruste kohta. Uruguays on klassis 30 – 40 õpilast nind Keenia klassiruumi mahub korraga 80 last. Nad kiitsid väga meie õpilasi, kes tulid koheselt kõigega kaasa ning kuulasid huviga, mida põnevat räägitakse. Aitäh kõigile õpetajatele ja õpilastele. Loodame, et kaugeid külalisi jõuab meieni tihedamini. Õp Pille
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.