Otse põhisisu juurde

EV100

Head uut aastasada!

Täna on tunne, nagu oleks naasnud pikalt vaheajalt. Tegelikult on nädalavahetusel olnud lihtsalt nädalajagu emotsioone - kauneid, häid ja südamepõhjani liigutavaid.

Enne päris pidu oli pikk ettevalmistusperiood. Tänud kõigile panustajaile!

Maja piduehteisse seadmine sai alguse juba jaanuari lõpus:


Neljapäev ja reede hommik oli köögitoimkonnal kibekiire aeg. Valmisid suupisted ja tordid banketilauale.  Meie külalised sosistasid, et meie banketilaud oli uhkem kui  kaitseministeeriumil:)
Meie kingitus Eestile, oli meie ühine panus, meie lood ja laulud, meie teod ja tantsud.
Eriti suured tänud õpetaja Avele, Saimale, Merritile, Kaiele, Sigridile ja Henrile.
Enne pidulikku aktust toimus õp. Sirje ettevalmistatud kahhoot ehk siis Eesti teemaline nutiviktoriin, ning erinevate  õpetajate juhendatud õpitoad.Meie pidupäeval saali kujundamise idee ja teostuse eest täname suuresti  - õp. Avet 
 ja abistajana õp. Annelit.
Meie laual oli lina, millel vanus üle 100 aasta, mis on sündinud algusest lõpuni puhta käsitööna - oma kasvatatud lina, enda kedratud lõng ja kootud muster. 
Piibel laulal oli ka vanem kui Eesti Vabariik. On tõenäoline, et just nii istuski vanapapi küünlavalgel memme kootud linaga kaetud laua taga ja luges seda sama piiblit ning unistas iseseisvast Eestist. Olgem tänulikud meie iseseisvuse ja praeguse  rahu ja külluse eest! 
Elagu Eesti!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing