Otse põhisisu juurde

Mängude õhtu vanavanematega Päikesejänkude rühmas

21. jaanuari õhtul kutsusid Päikesejänkude rühma lapsed oma vanaemad ja vanaisad rühma mängima. Kellel polnud vanavanemaid võtta, võtsid kaasa emmed-issid või vennad-õed.
Oma õhtut alustati hommikuringiga, kus öeldi kõigile tere, seda salmina kui ka erinevates keeltes nagu serbia, inglise, itaalia jne. "Üks tore tädi" pani keha tantsima ning lõbus õhtu sai alguse. Pärast seda toimus viktoriin. Kus kõik olid võitjad, keegi ei kaotanud :)
Pärast kehakinnitamist meisterdati kuldsest ja hõbedasest savist võtmehoidjaid ning kellel oli mahti, jõudis ka lauamänge mängida. 
Noored ja vanad lasteaialised lahkusid mänguõhtult rõõmsate nägudega, neil oli tore.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing