Otse põhisisu juurde

Mängude õhtu vanavanematega Päikesejänkude rühmas

21. jaanuari õhtul kutsusid Päikesejänkude rühma lapsed oma vanaemad ja vanaisad rühma mängima. Kellel polnud vanavanemaid võtta, võtsid kaasa emmed-issid või vennad-õed.
Oma õhtut alustati hommikuringiga, kus öeldi kõigile tere, seda salmina kui ka erinevates keeltes nagu serbia, inglise, itaalia jne. "Üks tore tädi" pani keha tantsima ning lõbus õhtu sai alguse. Pärast seda toimus viktoriin. Kus kõik olid võitjad, keegi ei kaotanud :)
Pärast kehakinnitamist meisterdati kuldsest ja hõbedasest savist võtmehoidjaid ning kellel oli mahti, jõudis ka lauamänge mängida. 
Noored ja vanad lasteaialised lahkusid mänguõhtult rõõmsate nägudega, neil oli tore.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.