Otse põhisisu juurde

Õpetajate päev

Esmaspäeval, 5.oktoobril tähistati Melliste algkool-lasteaias traditsioonilist õpetajate päeva. Hommikusel kogunemisel andis kooli direktor Aivo Roonurm direktori kohustused üle 6.klassi õpilasele Mark Andre Tammojale, kes määras õpetajatena tööle oma klassikaaslased. Esimeseks tunnis kogunes kogu koolipere võimlasse, kus toimus rahvastepalli võistlus õpilaste ja õpetajate vahel. Nii esimese kui ka teise kooliastme võistkonnad sel aastal õpetajatest võitu ei saanud. Teise ja kolmanda tunni ajal said värskelt ametisse kinnitatud õpetajad proovida erinevate ainetundide andmist. Õpetajate klassis toimusid sellel ajal sumba ja makrame õppimise tunnid. Neljanda tunni ajal oli väike kontsert, kuhu olid palutud nii praegused kui ka endised Melliste kooli õpetajad ning vallas juba pensionipõlve nautivad õpetajad. Luuletusi õpetasid õpetaja Silva ja õpetaja Koidula, laulud valmistas koorijuht õpetaja Malle. Õpetajaid olid tervitamas valla ja kooli hoolekogu esindus. Külalistele korraldas päeva lõpetuseks õpetaja Pille kooliteemalise kuldvillaku. Õpetajate meenutusi koolist ja õpetajate päevast jätkus pikaks pärastlõunaks.
Aitäh kõigile toreda päeva korraldamise eest!
6.klassi juhataja Aile KilgiKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.