Otse põhisisu juurde

Lasteakaitsepäeval Tartus

Sel aastal olime siis lastekaitsepäeval Tartus. Terve kesklinn oli täis põnevaid tegemisi lastele ja huvipakkuv ka vanematele - olid töötoad ja esinemised, sai meisterdada, vaadata teatrit, laulda, mängida, võistelda, lambaid katsuda, purjekaid ujutada ja palju-palju muud. Meie lapsed särasid muusikalaval kui superstaarid. Meie töötoas sai lasta end pildistada oravana. Paljud tundsid huvi meie pisikese kooli, lasteaia ja valla vastu. Kutsusime neid lahkelt külla.
Tahan tänada laululapsi - Keissit, Marioneid, Mark-Andret, Laurat, Kertut, Kätlinit ja Silverit, õpetaja Mallet ja Kaiet ning lapsevanemaid, kes seda hetke meiega jagasid. Töötubades olid tegevad õpetajad Silva, Kert, Aila ja Anneli. Korraldada aitas ning igati toetas direktor Sirje.
Suured tänud kõigile!!!!!

Oravapildid, mis tehti meie töötoa külastajatest, on nähtaval blogis: http://mellisteylelave.blogspot.com/

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing