Otse põhisisu juurde

Heategevuslik jõululaat

Jõulueel tärkab sageli kõigis soov head teha,  mitte et mõnel teisel ajal me oma heategusid kiivalt piiraksime... Aga jah, miskipärast pulbitseb see headus meis eriti just jõuluajal.
12.detsembril ühendasime Melliste Algkool-Lasteaias jõulusagina ja heateod – toimus heategevuslik jõululaat. Kui meie lasteaias on selline sündmus juba mitmendat aastat, siis koolirahvale oli see esmakordne kogemus. Igal rühmal ja klassil oli oma müügilett, mille täitmise eest kandsid hoolt lapsed ise koos õpetajate ja perede abiga. Müügil oli piparkooke ja jõuluklaunistusi, mänguasju ja pannilabidaid, mett, küünlaid ja käsitööd ja palju-palju muud. Igaljuhul sai kõik vajaliku jõulukraami soetada meie laadalt. Kogu raha kasutatakse rühma/klassi hüvanguks – kes läheb põnevale õppekäigule, kes ostavad midagi.
Ühel õigel laadal toimub ka loterii. Nii ka meie laadal. Loterii tarbeks annetasid asju peamiselt õpetajad ja lapsevanemad. Peaauhindade eest teeme tänukummarduse perekond Grünmannile, Otepää talvepargile Winterplace ja Tartu Lõunakeskuse Seikluspargile. Kogu laadaloosi tulu annetame Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile toetamaks erivajadustega laste hoiu- ja tugiteenuseid. Kokku osteti 158 loteriipiletit, millega koguti 79 eurot Lastefondi toetuseks.

Täname kõiki-kõiki lapsevanemaid ja õpetajaid, kes aitasid kaasa laada toimumisele – tänu teile, kes panustasite ettevalmistusse, tänu teile, kes te panustasite müügi- ja loteriikraamiga ja tänu teile, kes panustasite ostjatena.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Õpetajate päev 2018

Kuulsin täna kogemata, kuidas kaks 2.klassi poissi omavahel rääkisid:
"Meil on kõige parem kool!"
"Mellistes on maailma parimad õpetajad!"
"Täna on lihtsalt kõige toredam päev!"

Ma olen nende poistega 100% nõus.
Lisan veel, et meil on maailma kõige toredamad õpilased!

Head õpetajate päeva armsad õpetajad ja armsad lapsed!

Meil on nüüd soe ja ilus!

Rekonstrueerimistööd on Melliste Algkool-Lasteaias selleks korraks lõppenud. Me saime uue katuse, kaasaegse maandus- ja piksekaitse, ilusa ja soojapidava  fassaadi.  Tööde teostaja oli Energia ja Ehitus OÜ. Objekti lepinguline maksumus oli 362 502.12 eurot, mida rahastas Kastre Vallavalitsus.

Oleme õnnelikud ja tänulikud ning hoiame oma maja!

Melliste loodusrada

Melliste loodurada sai uue ilme, uue sisu ja uued seiklused.
Täna sai ametlikult avatuks Melliste loodus- ja liikumisrada, mille rajamise eestvedajaks oli MTÜ Mäksa kolhoos, eesotsas Kristel Mölleriga. Projekt sai rahastuse Leader programmist, omaosalusega toetas Kastre Vallavalitsus. Me oleme rõõmsad ja tänulikud uute võimaluste üle! Hoiame neid, eks!