Otse põhisisu juurde

Võistlusmäng "Karvik" Konguta koolis

07.10 osalesid meie kooli neli kuuenda klassi õpilast, Gustav, Arin, Keily ja Liis esmaabi võistlusmängus. Laste tarkused, oskused ja nutikus pandi proovile mitmetes töötubades.

Gustav otsib raadiost Vikerraadiot, et õppida, kuidas kriisiajal infot saada.


Pakkisime seljakotti kõik üheks päevaks vajaliku.

Harjutasime karkudega kõndimist.


Andsime kannatanutele esmaabi.

Osales 16 võistkonda, eriline oli Kolkja kooli võistkond, sest neile pidi tõlkima, mida teha.
Meil läks hästi, saime uusi kogemusi.
 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tarkusepäev lasteaias

 Täna, 1. septembril, tähistas lasteaiapere tarkusepäeva. Külla tuli vana hea sõber orav, kes uusi lapsi tervitas ning koos lastega mängis.  Tähekeste rühma tulid: Demian, Eva, Kristel, Linda-Ly, Stefan ja Karl- Mathias. Pähklikeste rühma tulid: Sandra, Albert ja Franz Eric Päikesejänkude rühma tulid: Saara, Tambet, Bianca, Brayen, Harlo ja Delara Mürakarude rühma tulid: Deandra, Teele, Lolani ja Ronald Täpikeste rühma tulid: Romet ja Lisandra Samuti liitus meie lasteaiaperega õppejuht Kerli. Tere tulemast lasteaeda ja ilusat lasteaiateed teile! Rohkem pilte tarkusepäevast leiad siit

Teise lennu lõpuaktus

   12.06 lõpetas Melliste Kooli põhikooli teine lend. Fotograaf Kairi Naha Lõpetajate nimekiri Richard Allik Sille Hani Desiree Hinto Johanna-Janeli Karjane Cristofer Käiro Ulric Lukk Annabel Silm Rasmus Suik Lukas Voldemar Süld Lilian Vigel Palju õnne kõigile lõpetajatele! Uut tuult tiibadesse ja lennake kõrgelt. Lõpupeokava on nähtavad siin👇 (videod ka) https://www.canva.com/design/DAGp717g82M/38s7X32JlPyBLZ-xAd0BUw/view?utm_content=DAGp717g82M&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=viewer Pildilink https://pildipood.ee/album/b97048

Tutipäev Melliste Koolis

  Lõpuks on 9. klassil tunnid selles koolis läbi ning seda tähistasime lõpukella ehk tutipäeva sündmustega. Tänaseks ülesandeks oli meisterdada klassi lipp, jätta hüvasti oma kooli ja lasteaiaga, küpsetada vahvleid, kirjutada koolile ilusaid mõtteid ja muidugi pidada maha üks korralik veesõda.