Otse põhisisu juurde

1.-3. klassi pallilahing

Melliste tublid tüdrukud Tartu maakonna kolmandad!


16.01 toimusid Swedbanki võrkpalli pallilahingu võistlused 1.-3.kl Tartumaa koolidele. 

Tüdrukute võistkondi oli kokku 8. Oma alagrupis võideti kõik mängud ning kohamängudes kaotati Lähtele ja võideti Rannut. Tulemuseks oli 3. koht Lähte ja Luunja võistkondade järel.

Võistkonnas: Kendra Sepp, Maribell Elisee Mardisalu, Maarja Jagomäe, Emili Hass, Kreeta Fischer, Annabel Truss, Ceitlyn-Riin Haljaste.

Poistel alagrupiga ei vedanud, satuti kokku mitu võistkonda väljapannud suurkoolide ja Konguta kooliga. Kaotused võeti vastu Elva I ja Kongutalt, võideti Lähte I. Alagrupi kolmas koht ei saanud edasi kohamängudele, seega jäädi jagama 7.-12. kohta.

Võistkonda kuulusid Samuel Nuija, Kevin Solna, Kenert Sopp, Aleksander Arolepp, Timmu Saat, Andre Uibo ja Hendrik Rannik.      

Kristel Tobreluts

Tüdrukute võistkond tuli 3. kohale
 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing