Otse põhisisu juurde

Postitused

Täpikesed aiaretkel

Suve viimasel reedel käisid täpikesed uudistamas, mis tädi Aila aias kasvavad. Lillepeenarde vahel sai mõõtu võtta päris mitme lillega, kes end pilvede poole upitasid. Kuna olime juba terve nädal sügislilledega tutvust teinud, siis oli lastel suur äratundmisrõõm, kui nad peenral juba tuttavaid lilli kasvamas nägid. Peale lillede vaatasime ja loomulikult maitsesime ka  köögivilju, mida peenardel ja kasvuhoones nägime. Isegi sibul maitses imehästi, kui lapsed said seda ise peenralt murda!

Süginäitus "Minu sõbrad - õun, porgand, sibul"

Sel aastal pühendasime oma sügisnäituse meie tervislikele sõpradele - õunale, porgandile ja sibulale.  Töid oli rohkelt nii koolist kui lasteaiast. Lisaks kompositsioonidele olid väljanäitusel ka plakatid ja kuntsitööd. Täname kõiki lapsi, õpetajaid ja lapsevanemaid, kes sügisnäitusele oma panuse andsid!